Home Wydarzenia Grzegorz Gorczyca i jego program wyborczy hitem w Internecie
Grzegorz Gorczyca i jego program wyborczy hitem w Internecie

Grzegorz Gorczyca i jego program wyborczy hitem w Internecie

1

Grzegorz Gorczyca, prezes chełmskiego Automobilklubu, robi w sieci furorę swoim nietypowym programem wyborczym. Oczywiście chodzi o reklamę zamieszczoną w lokalnej prasie, jednak trzeba przyznać, że swoim satyrycznym podejściem oddał świetnie klimat nadchodzących wyborów samorządowych w całym kraju.

1000 zł tygodniowo na każde dziecko, bezpłatne taksówki dla każdego mieszkańca Chełma, pierwsze w mieście metro, port oraz terminal przeładunkowy na rzece Uherka, a nawet stok narciarski – takie obietnice wyborcze składa na łamach poniedziałkowego Nowego Tygodnia Grzegorz Gorczyca.

Trudno się dziwić, że Internauci nie przeszli obok tej reklamy obojętnie. Zdjęcie z „programem wyborczym” szybko rozniosło się po sieci:

O nietypowym kandydacie napisał już serwis SuperBiznes, tyle tylko, że… potraktował całą akcję na poważnie.

(…) To jeden z elementów programu wyborczego Grzegorza Gorczycy z Chełma na Lubelszczyźnie. A to tylko początek nietypowych obietnic skierowanych do wyborców. – czytamy w serwisie.

Pan Grzegorz Gorczyca oczywiście nie startuje w wyborach w Chełmie, a cała akcja jest kreatywną reklamą, ale na tym nie koniec. Zbieżność nazwisk może wywołać niezłe zamieszanie w Krakowie. Inny Grzegorz Gorczyca mieszka po drugiej stronie Polski i wystartuje jako obywatelski kandydat na prezydenta Krakowa, którego w kampanii ma wspierać Partia Wolni i Solidarni marszałka seniora Kornela Morawieckiego! Jesteśmy ciekawi jak małopolskie media zareagują na chełmskie postulaty wyborcze 😉

Grzegorz Gorczyca – ciąg dalszy…

Oczywiście wszędzie pokazywana jest tylko pierwsza część reklamy, skupiająca się na obietnicach „wyborczych”. Wystarczy odwrócić gazetę na kolejną stronę  i od razu mamy wyjaśnienie całej akcji. Reklama ukazała się w poniedziałkowym numerze Nowego Tygodnia – pierwsza jej część na stronie 7, druga na stronie 9.

grzegorz gorczyca chełm

Panu Grzegorzowi gratulujemy poczucia humoru i kreatywnej reklamy Stowarzyszenia WeRwA. Cieszymy się, że przy okazji o Chełmie znowu zrobi się głośno. W końcu wiele osób zechce sprawdzić, w którym mieście ma powstać metro, port i… stok narciarski 😉

A to doskonały news, żeby zapowiedzieć, że lada dzień na serwisie Wirtualny Chełm ruszy oficjalna zakładka „wybory 2018”.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

Comment(1)

  1. Hmm, tylko że w Chełmie jest już stok narciarski, i to na poważnie -(stok w Kumowej Dolinie). Ale fakt, jak go przykryją, dodadzą metro – to już prosta droga do Dubaju :).

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *