Home Wydarzenia Fundusze dla przedsiębiorców i nie tylko
Fundusze dla przedsiębiorców i nie tylko

Fundusze dla przedsiębiorców i nie tylko

1

Dariusz Grabczuk, kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydent miasta Chełm, zaprasza na spotkanie poświęcone pozyskiwaniu funduszy unijnych. Spotkanie kierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli biznesu, jednak niektóre tematy rozmowy mogą zainteresować także zwykłych mieszkańców naszego miasta. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17 w czwartek 27 września. Zapraszamy do Pizzerii Kozak przy ul. Reformackiej 7.

Już dzisiaj udział w spotkaniu potwierdzili:
● Iwona Nakielska, dyrektor Departamentu Wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego.
● Małgorzata Sokół, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie,
● Hubert Rząsowski, zastępca dyrektora Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego,
● Mariusz Rudzki, dyrektor Regionalnego Biura Projektu „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego”

Wszyscy goście naszego spotkania związani są z naszym miastem – mówi Grabczuk. – Wiem, że zawsze chętnie wesprą swoją wiedzą i doświadczeniem ważne dla nas projekty.

W czwartek przybliżą między innymi o tym na co można jeszcze uzyskać dofinansowanie w ramach RPO (Rząsowski). Wyjaśnią pierwsze założenia dotyczące funduszy dla Polski i naszego regionu na lata 2021-2028 (Nakielska). Opowiedzą o możliwości pozyskania pieniędzy na usunięcie groźnego dla naszego zdrowia azbestu (Rudzki). Wreszcie omówią działania samorządu województwa na rzecz włączenia społecznego i troski o najsłabszych członków naszej społeczności. (Sokół)

Więcej wydarzeń znajdziecie tutaj.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *