Home Wydarzenia Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa w Kryłowie
Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa w Kryłowie

Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa w Kryłowie

0

Ruiny potężnego zamku obronnego, jednego z nielicznych w Polsce wzniesionych na wyspie, wilcze uroczysko, gdzie poganie prawdopodobnie czcili boga Welesa, 40-metrowa wisząca kładka nad starorzeczem Bugu, kuszące wędkarzy sumy, karpie, liny, płocie i szczupaki, dzika przyroda nadbużańskich łęgów i rozlewisk. To wszystko w Kryłowie (gm. Mircze, pow. hrubieszowski), zaledwie 74 km od Chełma. A po drodze jeszcze skansen Wioska Gotów w Masłomęczu.

18 sierpnia (niedziela) podczas XI Europejskich Dni Dobrosąsiedztwa Granica 835 Kordon Kryłów–Krecziv od 9.00 do 20.00 będzie czynne tymczasowe piesze i rowerowe przejście graniczne po moście pontonowym (wymagany ważny paszport). Po stronie polskiej zaplanowano koncerty zespołów z Polski i Ukrainy, będzie okazja zatańczyć zumbę, skorzystać z przelotu balonem (5.00 zł od osoby, w przypadku złych warunków atmosferycznych przelot balonem nie będzie możliwy), wziąć udział w warsztatach kulinarnych połączonych z degustacją i na zakończenie obejrzeć pokaz laserowy w wykonaniu grupy Efekt z Chełma.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *