Home Sport Dragon szósty na Lidze Młodzieżowej
Dragon szósty na Lidze Młodzieżowej

Dragon szósty na Lidze Młodzieżowej

0
0

W Gdyni odbył się finał Ligi Młodzieżowej w strzelectwie pneumatycznym. Dragona Chełm reprezentowali Igor Czechowski, Bartosz Kaczorowski i Przemysław Czeryna.

Pierwszy mecz – z Legią Warszawa. Tu Dragon wygrał 13:11. Najbardziej przyczynił się do tego Igor Czechowski, który wygrał cały pojedynek zbierając tym samym 8 punktów.

Drugi mecz, ze Śląskiem Wrocław, zdecydowanie wygrał Śląsk. Trzeci pojedynek był z faworytem tych zawodów i najmocniejszą drużyną w tym sporcie w każdej kategorii wiekowej, czyli Zawiszą Bydgoszcz. Nasi dali z siebie wszystko i ukradli Zawiszy 5 punktów (ostateczny rezultat 19:5 dla Zawiszy). Jest to naprawdę duże osiągnięcie, ponieważ wszyscy nasi zawodnicy w tej rundzie pobili swoje życiówki. Najwyższą – 380 – może się pochwalić Przemysław Czeryna.


Ostatecznie Ligę Młodzieżową wygrała Gwardia Zielona Góra przed Zawiszą Bydgoszcz i Śląskiem Wrocław, zaś podopieczni Jana Dąbskiego zostali sklasyfikowani na miejscu szóstym.
Zawody zorganizowane zostały na hali lekkoatletycznej, towarzyszyła im naprawdę wspaniała, sportowa atmosfera.

Zdjęcia: Zbigniew Kaczorowski

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.