Home Wydarzenia Chełmskie Podziemia Kredowe najciekawszą polską trasą podziemną wg internautów
Chełmskie Podziemia Kredowe najciekawszą polską trasą podziemną wg internautów

Chełmskie Podziemia Kredowe najciekawszą polską trasą podziemną wg internautów

0

Podziemia Kredowe w Chełmie zdobyły najwięcej głosów w internetowym rankingu podziemi turystycznych w Polsce ogłoszonym przez Klub Podróżników Śródziemie. Internauci wybrali 15 najciekawszych polskich podziemi spośród 59 prezentowanych obiektów – jaskiń, grot, sztolni, kopalni, schronów, bunkrów, piwnic i lochów.

Głosowanie rozpoczęło się 17 sierpnia i zakończyło 30 września. Łącznie oddano 6867 głosów. Podziemia Kredowe w Chełmie otrzymały 2043 głosów (29,8 proc.). Na drugim miejscu uplasowała się Kopalnia Soli Kłodawa z 776 głosami (11,3 proc.), a na trzecim Sztolnia Królowa Luiza Zabrze z 513 głosami (7,5 proc.).

Jak zapewniają autorzy rankingu, obszerne fotorelacje najwyżej ocenianych obiektów pojawią się na stronach Stowarzyszenia Dziennikarzy Turystycznych im. Olgierda Budrewicza oraz magazynu o podróżach Read&Fly Magazine.

Pełny ranking dostępny jest na stronie Klubu Podróżników Śródziemie.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *