Home Bez kategorii Będzie zabawa?
Będzie zabawa?

Będzie zabawa?

1

„A gdzie miejsce dla ludzi?” i „Nie tak to sobie wyobrażaliśmy” – to najczęstsze komentarze mieszkańców Chełma na widok ustawionej w parku miejskim sceny Wakacyjnej Trasy Dwójki. Na razie trwają próby przed wieczornym koncertem.

Zgodnie z przepisami na imprezę masową można wpuścić maksymalnie 2 osoby na metr kwadratowy powierzchni. Podobno na koncert w parku miasto spodziewa się przybycia około 8 tys. osób. Tyle chyba nie zmieści się przed chełmską sceną? Dla porównania podczas sierpniowego koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki w Zamościu w strefie publiczności na Rynku Wielkim bawiło się 5 tys. ludzi, a łącznie na Starym Mieście około 10 tys.

Części publiczności pozostanie więc podglądanie występu telewizyjnych gwiazd zza drzew i toalet.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

Comment(1)

  1. Ciekawe czy podczas tego cyrku będzie propaganda pisowska związana z wyborami. Pewnie zaszczyci uczestników Sasin, Gowin, Zając , Mazurkowa no i oczywiście Jakubek z mamusią . Pytanie nasuwa się takie: która z pań zatańczy dla Sasina? Beata czy Pani Banaszek?

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *