Home Bez kategorii Plakat wyborczy PiS na drzewie
Plakat wyborczy PiS na drzewie

Plakat wyborczy PiS na drzewie

0

Na plakacie przybitym metalowymi zszywkami do pnia drzewa, rosnącego na skraju parku miejskiego od strony chodnika przy al. Armii Krajowej, promuje się kandydat PiS Sławomir Zawiślak. Czyżby władze Chełma zezwalały na wieszanie plakatów wyborczych na drzewach? A jeśli tak – to za jaką opłatą?

Kampania wyborcza w pełni. Wybory do parlamentu za niespełna dwa tygodnie. Tymczasem jedyną dostępną na stronie Urzędu Miasta Chełma informacją dotyczącą zasad wieszania materiałów wyborczych jest zarządzenie prezydenta miasta o wykazie słupów i tablic na terenie miasta, na których komitetom wyborczym mogą bezpłatnie umieszczać plakaty. O przybijaniu plakatów wyborczych do pni miejskich drzew nie ma tam – oczywiście – ani słowa!

Kwestią legalności wiszącego na drzewie plakatu kandydata PiS Sławomira Zawiślaka powinna się chyba zainteresować straż miejska.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *