Home Wydarzenia Arkadiusz Tofil: Warto sięgać po ambitne cele
Arkadiusz Tofil: Warto sięgać po ambitne cele

Arkadiusz Tofil: Warto sięgać po ambitne cele

0

Gościem Rozmów Po Chełmsku był Arkadiusz Tofil, rektor PWSZ Chełm.

W piątek ukazała się najnowsza rozmowa Tomasza Moskala w ramach serii wywiadów „Rozmowy po Chełmsku”. Cały wywiad można obejrzeć poniżej – gościem piątego odcinka była Arkadiusz Tofil.

Jak pisze Tomasz Moskal: „W najnowszym wydaniu Rozmowy Po Chełmsku z naszym Gościem – Profesorem Arkadiuszem Tofilem, Rektorem PWSZ Chełm rozmawiać będziemy o tradycji, teraźniejszości i przyszłości chełmskiej uczelni. Jej sukcesach, planach, rozwoju, ale też jej znaczeniu dla miasta i regionu, pilotach i randze. Będzie też kilka „smaczków” osobistych, o których naprawdę warto posłuchać.”

Rozmowę Tomasza Moskala z Arkadiuszem Tofilem z PWSZ Chełm można obejrzeć również na profilu facebookowym Rozmów po Chełmsku. Tam też można śledzić kolejne odcinki programu, ukazujące się w każdy piątek na Facebooku (premiera każdego odcinka odbywa się z kolei w czwartki na telewizyjnym kanale NetSpeed Chełm).

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *