Home Wydarzenia Trash Challenge Chełm – posprzątaj i sfotografuj!
Trash Challenge Chełm – posprzątaj i sfotografuj!

Trash Challenge Chełm – posprzątaj i sfotografuj!

0

Inspirując się ogólnoświatową akcją internetową oraz zbliżającymi się obchodami Światowego Dnia Ziemi, Urząd Miasta Chełm ogłasza konkurs fotograficzny „Trash Challenge Chełm”. Podejmij śmieciowe wyzwanie: posprzątaj i sfotografuj! Start 29 marca.

Należy zrobić zdjęcie dowolnego zaśmieconego, zaniedbanego lub zdegradowanego miejsca, jakich niestety wiele, na terenie Chełma. Następnie posprzątać je i ponownie sfotografować. Organizatorzy bardzo liczą na kreatywną interpretację zadania (np. przebranie się w kolorowe stroje). Oba zdjęcia (przed i po) powinny być umieszczone na profilu facebookowym Miasta Chełm (pod postem dotyczącym konkursu), koniecznie z dopiskiem hasztag #TrashChallengeCHELM. Zdjęcia zamieszczone w innym miejscu lub zdjęcia wykonane poza terenem Chełma nie będą brane pod uwagę.

Konkurs adresowany jest do posiadaczy profilu na facebooku, zawierającego prawdziwe dane osobowe. Mogą w nim wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat, oraz osoby niepełnoletnie (od 13 roku życia) za zgodą rodziców. O zwycięstwie w konkursie przesądzi ilość lajków otrzymanych w czasie trwania konkursu – od 29 marca do 12 kwietnia do godz. 12.00.

Na trzech zwycięzców konkursu „Trash Challenge Chełm” czekają ufundowane przez prezydenta Chełma nagrody rzeczowe: bon na zakup roweru (1500 zł), rodzinny bilet do aquaparku oraz rodzinny bilet do kina. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej urzędu miasta.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *