Home Kultura Anna Bobruś: o muzyce, radiu i tworzeniu
Anna Bobruś: o muzyce, radiu i tworzeniu

Anna Bobruś: o muzyce, radiu i tworzeniu

0

Gościem Rozmów Po Chełmsku była Anna Bobruś, wokalistka 4 Pory RoQ, dziennikarka Radio Bon Ton i instruktorka w Młodzieżowym Domu Kultury w Chełmie.

W piątek ukazała się najnowsza rozmowa Tomasza Moskala w ramach serii wywiadów „Rozmowy po Chełmsku”. Cały wywiad można obejrzeć poniżej – gościem najnowszego odcinka była Anna Bobruś.

Jak pisze o swoim gościu Tomasz Moskal: Autorka tekstów, nieprzeciętna wokalistka 4 Pory RoQ, instruktorka Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie, dziennikarka Radio Bon Ton, mama i bardzo, bardzo ciepła osoba.

Rozmowę Tomasza Moskala z Anną Bobruś można obejrzeć również na profilu facebookowym Rozmów po Chełmsku. Tam też można śledzić kolejne odcinki programu, ukazujące się w każdy piątek na Facebooku (premiera każdego odcinka odbywa się z kolei w czwartki na telewizyjnym kanale NetSpeed Chełm).

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *