Home Pieniądze 300 zł premii z Kontem 360
300 zł premii z Kontem 360

300 zł premii z Kontem 360

0

Wystartowała promocja Banku Millennium, w której nowi klienci mogą w łatwy sposób zarobić 300 zł premii. Wystarczy założyć rachunek i spełnić bardzo proste warunki.

Konto 360 to najpopularniejszy rachunek w Banku Millennium. Co jakiś czas bank uruchamia promocję dla nowych klientów, w której można uzyskać nawet kilkaset złotych premii. Tym razem do uzyskania mamy 200 zł premii z założenie rachunku i kolejnych 100 zł za dodatkowe konto dla dziecka.

Jak otrzymać 300 zł premii?

Promocja trwa do 26 lipca 2019 roku, całą procedurę możemy przejść online, a kurier dostarczy nam umowę o rachunek do domu. Sprawdźmy po kolei co trzeba zrobić:

  1. Złóż wniosek o otwarcie konta osobistego z kartą debetową do 26 lipca 2019 roku. Umowę musisz zawszeć ostatecznie do 31 lipca tego roku. Musisz wyrazić zgody marketingowe dla banku i podmiotów z nim współpracujących przy składaniu wniosku o konto wyraź zgody marketingowe.
  2. Najpóźniej do końca października aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium. Najlepiej zrobić to od razu – zajmuje to dosłownie chwilę.
  3. Zapewnij wpływ na konto w sierpniu, wrześniu i październiku – musisz przelewać na rachunek co najmniej 1.000 zł (możesz to zrobić ze swojego rachunku z innego banku. W każdym z wymienionych miesięcy musisz również wykonać co najmniej jedną płatność kartą debetową lub BLIK-iem

I już! Premia 200 zł trafi na rachunek do 30 listopada 2019 r. Pamiętaj tylko, aby nie likwidować rachunku i nie cofnąć zgód marketingowych. Dodatkowe 100 zł premii czeka na rodziców, którzy zdecydują się na późniejsze otwarcie rachunku dla dziecka. Co należy zrobić żeby otrzymać dodatkowe 100 zł? To premia dla rodziców.

  1. Już ze swojego założonego rachunku, zaloguj się do bankowości elektronicznej Millennium i do końca sierpnia załóż Konto 360 Junior dla niepełnoletniego dziecka.
  2. Również do końca sierpnia, poprzez bankowość elektroniczną Millennium złóż wniosek o otrzymywanie świadczenia „Rodzina 500+” na swoje konto Konto 360. Poczekaj do końca października aż na Twoje konto wpłynie świadczenie „Rodzina 500+”.
  3. Zasil do końca października rachunek dziecka kwotą minimum 100 zł. Jeśli dziecko ukończyło 13. rok życia, to na rachunku Junior powinna być wykonana jedna płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę do końca października.

Premia 100 zł zostanie przekazana na konto dorosłego do końca listopada tego roku. W promocji określono również górny limit wniosków. Po przekroczeniu 15 tys. wniosków bank przestanie przyjmować kolejne.

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku. Co to oznacza? Osoba, która chce przystąpić do promocji:
• nie posiada żadnego produktu w Banku Millennium
• nie wnioskuje aktualnie o żaden produkt Banku Millennium
• nie brała udziału w poprzednich promocjach Konto 360° lub Konto 360° Student

Konto 360 + rachunek oszczędnościowy

Warto dodatkowo dowiedzieć się więcej o samym rachunku 360 i o tym, co oferuje Bank Millennium. Poza kontem klienci dostają także rachunek oszczędnościowy z oprocentowanie 2,7% w skali roku przez pierwsze 3 miesiące oraz darmowy przez 12 miesięcy „Pakiet Bardzo Pomocny”. Zawiera on pomoc fachowca w domu, pomoc medyczną oraz IT – z tych usług można skorzystać 7 razy w roku. Po roku pakiet kosztuje 4,98 zł miesięcznie i można z niego oczywiście zrezygnować.

Samo konto 360 jest całkowicie bezpłatne, pod warunkiem, że klient spełnia warunek przelewania 1.000 zł miesięcznie oraz wykonywania jednej transakcji kartą miesięcznie. Mamy darmowe bankomaty i oczywiście popularnego BLIK-a.

Warto korzystać z promocji bankowych

Promocje bankowe to nie tylko możliwość wymiany rachunku bądź lokaty na lepszą, ale również szansa na dorobienie kilkuset złotych do domowego budżetu. W bankowości klientów korzystających regularnie z takich promocji nazywa się „wyjadaczami wisienek”. Szukając regularnie podobnych promocji, można dorobić nawet czterocyfrowe kwoty w skali roku.

Tomasz Jaroszek – autor bloga doradca.tv

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *