Home Pieniądze 200 zł premii od Banku Millennium!
200 zł premii od Banku Millennium!

200 zł premii od Banku Millennium!

0

Nowa promocja Banku Millennium to jedna z łatwiejszych promocji tego roku – wystarczy spełnić banalnie proste warunki, aby otrzymać premię 200 zł przy zakładaniu naprawdę dobrego konta.

Zarabiaj z wirtualnychelm.pl to cykl tekstów, w których opisuję dla Was promocje bankowe i nie tylko. Za każdym razem wystarczy spełnić określone warunki, aby zarobić lub oszczędzić na zakupach. Moim celem w tej serii jest nie tylko edukacja finansowa, ale konkretna korzyść dla Was – czytelników: żebyście mogli na tych promocjach zarobić realne pieniądze 😉

Tym razem biorę na warsztat Bank Millennium i konto z premią 200 zł.

Dla kogo 200 zł premii?

Żeby wziąć udział w promocji Banku Millennium trzeba nie być jego klientem – tak moglibyśmy powiedzieć w dużym uproszczeniu. Konkretniej, trzeba być osobą pełnoletnią, która na dzień 13.08.2018 (start promocji) nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium. To dosyć szerokie pojęcie, bo wykluczenie obejmuje karty pre-paid, bycie poręczycielem czyjegoś kredytu lub posiadaczem jednostki funduszy Millennium TFI. Nie może również brać udział nikt, kto brał udział w innej akcji promocyjnej Konta 360° lub Konta 360° Student.

Jeśli więc jesteście całkowicie nowymi klientami tego banku, to macie szanse na swoje 200 zł premii.

Jak otrzymać 200 zł premii?

Przede wszystkim trzeba wejść na stronę dostępnej promocji i złożyć wniosek o konto wraz z kartą.

Masz na to czas do 24 września 2018 lub do puli wyczerpania promocyjnych kont. Bank zastrzegł sobie taki warunek.

We wniosku trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych przez bank w celach przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z bankiem, w tym przez kanały elektroniczne oraz telefon.

W kolejnym kroku trzeba do 30 września 2018 r. zawrzeć z bankiem umowę o konto. Dalej można przystąpić do warunków promocji.

100 zł po raz pierwszy

Pierwszy warunek to aktywacja aplikacji mobilnej Banku Millennium i wykonanie płatności telefonem przy użyciu HCE BLIK-a do 14 października 2018 roku. Nic strasznego, trzeba zainstalować aplikację i wykonać dosłownie 1 transakcję (polecam BLIK, bo jest bardzo prosty).

100 zł po raz drugi

Żeby zdobyć kolejne sto złotych, czyli drugą część bonusa, trzeba w październiku i w listopadzie 2018 r. zapewnić wpływ na konto kwoty minimum 1000 zł oraz wykonać 1 płatność kartą.

W przypadku konta studenckiego wystarczy kwota 360 zł i jedna płatność kartą.

Pamiętajcie tylko, że każdy miesiąc traktuje się oddzielnie – zarówno we październiku, jak i listopadzie. Co ważne, wystarczy przelać pieniądze z innego konta, nie musi być to żaden rachunek pracodawcy czy coś takiego. Możemy z naszego rachunku przelać 1000 zł i zaraz odesłać je z powrotem.

Nie można cofnąć zgód, zamykać rachunku, ani wypowiadać jakichkolwiek umów do 12 grudnia 2018 roku.

Kiedy premia 200 zł?

Łącznie mamy 200 zł premii, ale tak jak przy warunkach powyżej, mówimy tak naprawdę o 2 niezależnych bonusach po 100 zł.

  • Do 18 października na konto wpłynie bonus za posiadanie aplikacji i płatność telefonem lub BLIKiem
  • Do 12 grudnia na konto wpłynie bonus za wpływy na konto i płatności kartą.

Nie trzeba będzie nigdzie uzupełniać danych – bank przeleje pieniądze po spełnieniu warunków promocji i w określonych terminach.

Zdecydowani spróbować? Poniżej macie również regulaminy promocji, a kliknięcie na zdjęcie przekieruje Was na stronę samej promocji i przybliży do 200 zł premii.

200 zł premii

A co można powiedzieć o koncie Millennium?

To naprawdę solidny i rzetelny rachunek, który nie zmienia się od lat i nadal jest jednym z najlepszych rachunków w polskiej bankowości. Wystarczy przelewać na konto 1000 zł miesięcznie i robić 1 transakcje kartą żeby za konto nie płacić. Jeśli spełniamy ten warunek, to mamy nie tylko darmowe przelewy krajowe, w aplikacji mobilnej, BLIK czy zlecenia stałe, ale też darmowe wypłaty z bankomatów. Sam system bankowości banku jest bardzo wygodny, z poziomu konta mamy dostęp do pełnej oferty banku. Konto w szczególności polecam studentom – w tej kategorii uważam je za absolutny numer 1.

Tomasz Jaroszek Chełm

Jeśli z kolei chcecie lepiej zrozumieć całą filozofię zarabiania na bankach, to zapraszam do przeczytania artykułu na moim blogu, Doradca.tv, o wyjadaczach wisienek, czyli polowaniu na promocje bankowe.

Analizuję tego typu oferty od dawna i będę najłatwiejsze (najmniej warunków do spełnienia) i najkorzystniejsze (największe premie) opisywał tutaj, w ramach cyklu „zarabiaj z wirtualnychelm.pl”, w zakładce pieniądze.

Tomasz Jaroszek – autor bloga doradca.tv

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *