Home Kultura Zaprojektuj naklejkę na nową śmieciarkę
Zaprojektuj naklejkę na nową śmieciarkę

Zaprojektuj naklejkę na nową śmieciarkę

0

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o. o. w Chełmie ogłosiło konkurs na oznakowanie nowo zakupionego wozu specjalistycznego do wywożenia odpadów komunalnych. Konkurs na projekt naklejki na śmieciarkę adresowany jest do dzieci i młodzieży z klas 4-8 szkół podstawowych z terenu miasta Chełma.

Prace wykonane kredkami lub farbami na kartce formatu A3 powinny promować nowy system segregacji odpadów komunalnych. Każdy z uczestników konkursu może złożyć tylko jedną pracę podpisaną imieniem i nazwiskiem, nazwą szkoły i klasy oraz danymi opiekuna.

Projekty wraz z formularzami zgłoszenia i zgody na przetwarzanie danych osobowych (dostępne na stronie https://www.mpgk.chelm.pl) należy składać do 28 lutego do godz. 14.00 w siedzibie Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Chełmie przy ul. Wołyńskiej 57 (pok. 22).

Spośród dostarczonych prac komisja konkursowa wybierze i nagrodzi 3 najlepsze pod względem sugestywności, oryginalności oraz staranności wykonania.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej MPGK.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *