Home Wydarzenia Wojciech Hetman: 60 lat w zawodzie!
Wojciech Hetman: 60 lat w zawodzie!

Wojciech Hetman: 60 lat w zawodzie!

0

Gościem Rozmów Po Chełmsku był Wojciech Wacław Hetman, znany w Chełmie cukiernik i właściciel Cukiernia Hetman.

W piątek ukazała się najnowsza rozmowa Tomasza Moskala w ramach serii wywiadów „Rozmowy po Chełmsku”. Cały wywiad można obejrzeć poniżej – gościem najnowszego odcinka była Wojciech Hetman.

Gościa tego odcinka nie trzeba właściwie przedstawiać, jego dokonania jako cukiernika i przedsiębiorcy od dziesięcioleci znają tysiące mieszkańców miasta. O czym była rozmowa?

Jak pisze Tomasz Moskal: O szacunku do tradycji i ludzi, etosie pracy i starodawnych przepisach. Potędze uśmiechu i dobrych praktykach, pięknie zawodu cukiernika i kontakcie z Klientem. O 60 latach w zawodzie i niezbyt słodkim życiu rozmawiamy z Wojciechem Hetmanem.

Rozmowę Tomasza Moskala z Wojciechem Hetmanem można obejrzeć również na profilu facebookowym Rozmów po Chełmsku. Tam też można śledzić kolejne odcinki programu, ukazujące się w każdy piątek na Facebooku (premiera każdego odcinka odbywa się z kolei w czwartki na telewizyjnym kanale NetSpeed Chełm).

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *