Home Bez kategorii Wakacyjna Trasa Dwójki w 2021 roku zawita do Chełma.
Wakacyjna Trasa Dwójki w 2021 roku zawita do Chełma.

Wakacyjna Trasa Dwójki w 2021 roku zawita do Chełma.

0

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 rozpoczęła się 20 czerwca w Mrągowie. Trasa zakończy się 29 sierpnia w Sopocie. Dwójka zawita m.in. do Świnoujścia, Koszalina, Augustowa, Kielc, Ostródy i Chełma. To popularne letniska, malownicze kurorty, a także miejscowości, w których hasło „Lato, muzyka, zabawa” wybrzmiewa szczególnie mocno. Chełm odwiedzi 22 sierpnia.


Podczas koncertów Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 wystąpią: Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Halina Frąckowiak, Izabela Trojanowska, Viki Gabor, Roksana Węgiel, Michał Szczygieł, Shazza, Sławomir, grupa Weekend, Boys, Piękni i Młodzi, Milano i Masters, Thomas Anders & Modern Talking Band, Álvaro Soler, Ricchi e Poveri, Shanguy.
Nowością będą również występy światowych gwiazd Eurowizji. Pojawią się wokaliści z Cypru Chorwacji, Azerbejdżanu czy Grecji – uczestnicy tegorocznego konkursu, a także gwiazdy wcześniejszych edycji. Wśród nich nie zabraknie wspomnianego już wyżej reprezentanta Polski – Rafała Brzozowskiego, który wystąpi w podwójnej roli: prowadzącego koncerty oraz charyzmatycznego wykonawcy.


W tym roku – podobnie jak w latach poprzednich – wydarzenie będzie się odbywać w niedzielne wieczory na różnych polskich scenach muzycznych.Telewizja Polska zorganizuje koncerty plenerowe z zachowaniem wszelkich środków ostrożności w kilku amfiteatrach. Koncerty odbędą się z ograniczoną liczbą uczestników. Ilość osób na widowni będzie uzależniona od aktualnych zasad epidemicznych

Bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki 2021 są darmowe. Należy jednak dokonać rezerwacji.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *