Home Bez kategorii Udekorujmy miejską choinkę ekologicznie
Udekorujmy miejską choinkę ekologicznie

Udekorujmy miejską choinkę ekologicznie

0

Do wykonania oryginalnych ozdób, które zawisną na miejskiej choince na pl. E. Łuczkowskiego, dzieci, młodzież i dorosłych zachęca Młodzieżowy Dom Kultury. Szczególnie premiowane będą ekologiczne ozdoby z naturalnych materiałów. Zgłoszenia prac do 12 grudnia.

Technika oraz forma ozdób dowolna. Mogą to być bombki, łańcuchy, figurki itp. Najlepiej wykonane z naturalnych materiałów, np. orzechów, szyszek, pestek owoców, ziaren zbóż, drewna. Ale mogą być też wydziergane na drutach lub szydełku. Dopuszcza się również użycie folii, tkaniny, plastiku, nici, koralików, cekinów, itp. Ozdoby nie mogą być zbyt ciężkie, powinny być odporne na warunki atmosferyczne oraz posiadać zaczep umożliwiający zawieszenie ich na choince.

Samodzielnie wykonane prace (maksymalnie trzy) mogą zgłaszać uczniowie wszystkich typów szkół i placówek oświatowo-wychowawczych znajdujących się na terenie miasta Chełm oraz dorośli mieszkańcy. Ozdoby będą oceniane przez jury w sześciu kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe: kl. I-III, kl. IV-VI, kl. VII-VIII, szkoły ponadgimnazjalne oraz dorośli.

Prace przyjmowane będą w Młodzieżowym Domu Kultury w Chełmie (ul. Pocztowa 41) w terminie do 12 grudnia. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi podczas Jarmarku Świątecznego na pl. E. Łuczkowskiego. Kontakt: Młodzieżowy Dom Kultury tel. 82 565 21 57 mail: mdk.chelm@gmail.com

Regulamin IV Chełmskiego Konkursu „Tradycyjna ozdoba choinkowa”

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *