Home Sport Sukcesy chełmskich kadrowiczów
Sukcesy chełmskich kadrowiczów

Sukcesy chełmskich kadrowiczów

0
0

W lipcu udanymi występami w kadrze narodowej na matach w Hiszpanii mogą się pochwalić zapaśniczki Cementu-Gryfa Chełm Anna Urbanowicz i Anna Król oraz na Ukrainie ich klubowy kolega Szymon Szymonowicz.

Na międzynarodowym turnieju Gran Premio de España rozgrywanym w Madrycie Anna Urbanowicz zdobyła srebrny medal w kategorii wagowej 65 kg, wygrywając trzy z czterech pojedynków. W pierwszym pojedynku pokonała reprezentantkę Hiszpanii Nerea Pampin, w drugiej rundzie przegrała z Wenezuelką Nathaly Griman, w trzeciej po bardzo wyrównanej walce pokonała na punkty Amerykankę Skylar Grote, by w czwartym starciu przez położenie na łopatki wygrać pojedynek z Kanadyjką Brianne Leigh Graham. W kategorii wagowej 50 kg brązowy medal wywalczyła Anna Król, pokonując przez przewagę techniczną zawodniczkę Hiszpanii Dihane Vallez.

Ze złotem w kat. wag. 86 kg z międzynarodowego turnieju w Tarnopolu na Ukrainie wrócił reprezentujący Cement-Gryf Chełm Szymon Szymonowicz.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.