Home Międzynarodowy Uniwersytet Otwarty Startuje Międzynarodowy Uniwersytet Otwarty
Startuje Międzynarodowy Uniwersytet Otwarty

Startuje Międzynarodowy Uniwersytet Otwarty

0
0

Szanowni Państwo,

rozpoczynamy dziś współpracę pomiędzy portalem Wirtualny Chełm i Wyższą Szkołą Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej w Chełmie (WSSMiKS). Uczelnia istnieje od 2004 roku i w tym czasie studiowało w niej ponad 4000 studentów na studiach licencjackich i magisterskich.

Od 2020 roku Uczelnia weszła w skład Konsorcjum Varsovia wraz z Wyższą Szkołą Nauk Pedagogicznych i Szkołą Główną Krajową w Warszawie. Wśród naszych wykładowców są pedagodzy, psychologowie, prawnicy, politolodzy, specjaliści z zakresu bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego. Nasi eksperci będą dla Państwa pisać o różnych problemach współczesnego świata ważnych dla nas wszystkich.

Elżbieta Sawa-Czajka
Rektor WSSMiKS w Chełmie

Drodzy Czytelnicy,

rozwój technologii i Internetu daje nam gigantyczne okno na świat i otwarty dostęp do edukacji, jakiego poprzednie pokolenia mogły nam tylko pozazdrościć. Wykorzystajmy to żeby czerpać wiedzę od wybitnych specjalistów, którzy chętnie tą wiedzą dzielą.

To dla nas bardzo ważna współpraca i bardzo się cieszę, że mogę Państwa zaprosić na wykłady oraz do lektury tekstów w ramach Międzynarodowego Uniwersytetu Otwartego. Znajdzie tu coś dla siebie zarówno żądny wiedzy nastolatek, jak i otwarty na wiedzę senior. Zapraszamy do korzystania bez limitów!

Marek Jaroszek
Redaktor Naczelny WirtualnyChelm.pl

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.