Home Kultura Spotkanie z Filipem Łobodzińskim
Spotkanie z Filipem Łobodzińskim

Spotkanie z Filipem Łobodzińskim

0

Dziennikarz, pisarz, tłumacz, autor tekstów piosenek i muzyk Filip Łobodziński będzie gościem spotkania w Chełmskiej Bibliotece Publicznej (sala widowiskowa, ul. Partyzantów 40) w piątek, 13 grudnia, o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Filip Łobodziński, oprócz działalności dziennikarskiej, od 1995 roku zajmuje się przekładami literatury z języka hiszpańskiego (z wykształcenia jest iberystą). Z języka angielskiego przetłumaczył poezję i prozę Boba Dylana, autobiografię Milesa Davisa, piosenki do filmów dla dzieci (m.in. „Król Lew”, „Toy Story”, „Aladyn”) i dla teatru piosenki Latającego Cyrku Monty Pythona. Udziela się ponadto jako wokalista i gitarzysta Zespołu Reprezentacyjnego (grupa muzyczna wykonująca poezję śpiewaną) oraz autor piosenek dla Małgorzaty Walewskiej, Pawła Kukiza, Justyny Steczkowskiej i innych.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *