Home Wydarzenia Spotkania z doradcami z MCIZ OHP w Chełmie
Spotkania z doradcami z MCIZ OHP w Chełmie

Spotkania z doradcami z MCIZ OHP w Chełmie

0

W ostatnim czasie, doradcy zawodowi z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej OHP
w Chełmie – Eliza Mazurek i Karolina Lalka-Sobczuk, mieli okazję prowadzić zajęcia dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Chełmie. Wykład dotyczył pojęcia stresu, jego źródeł, fizjologii oraz niebezpiecznych konsekwencji życia w ciągłym napięciu. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się jak działa stres na nasz organizm oraz jak ograniczyć jego przyczyny i skutki, które mogą stanowić poważne zagrożenie dla naszego zdrowia.

Kolejnym spotkaniem zorganizowanym w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Radzyniu Podlaskim doradcy zawodowi z MCIZ OHP  w Chełmie przeprowadzili szkolenia „Mowa ciała” dla kadry Lubelskiej Wojewódzkiej Komendy OHP. Podczas tego wydarzenia doradcy w obrazowy sposób przekazali szereg informacji i wskazówek które pomagają odczytywać nieświadome wzorce zachowań rozmówcy oraz sygnały ostrzegawcze, których nie należy lekceważyć na płaszczyźnie prywatnej i zawodowej. Uczestnicy szkolenia dowiedzieli się także co można odczytać z twarzy naszego rozmówcy oraz jak zrobić dobre wrażenie i jak nie doświadczyć wizerunkowej wpadki.

Wszystkie osoby zainteresowane poznaniem tajników mowy ciała, zapraszamy na bezpłatne warsztaty które cyklicznie organizowane są w siedzibie MCIZ OHP w Chełmie, ul. Lwowska 51 p. 416. Informacje także pod numerem tel. 82 565 56 46

Więcej wydarzeń tutaj.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *