Home Wydarzenia Święto Plonów 2018 – ODWOŁANE!
Święto Plonów 2018 – ODWOŁANE!

Święto Plonów 2018 – ODWOŁANE!

0

W najbliższą środę 15 sierpnia w Rejowcu Fabrycznym miało odbyć się Święto Plonów 2018. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, ale niestety festyn się nie odbędzie. 

AKTUALIZACJA – Festyn został odwołany ze względu na przepisy dotyczące zwalczania ASF na terenie powiatów chełmskiego i krasnostawskiego, w tym miasta Rejowiec Fabryczny. Decyzja wynika z rozporządzenia wojewody lubelskiego, który nie wyraził zgody na organizację zgromadzeń i widowisk.

Co zakładał program? Tak miało wyglądać Święto Plonów:

Całość rozpocznie się o godzinie 10:00 Mszą Świętą w kościele, gdzie następnie będzie można wysłuchać koncertu muzyki klasycznej przy akompaniamencie pianina w wykonaniu Wojciecha Bochry, który był półfinalistą 9. edycji programu Must Be The Music.

Część patriotyczna będzie miała miejsce od 13:00 w amfiteatrze, gdzie wystąpią: Bimber Boys z programem pieśni wojskowo-patriotycznych oraz zespół Swojska Nutka wykonujący piosenki wojskowe. Prowadzącym będzie Łukasz Fidała, znany również jako DJ Kelwin.

Następnie w ramach Święta Plonów wystąpią: Scena Juno, która nawiąże do obrzędów dożynkowych i tradycji ludowych oraz reprezentanci Klubu Seniora. Tę część zakończy ogłoszenie wyników na najładniejszą działkę i ogródek przydomowy.

O 16:30 rozpocznie się festiwal disco-polo, w ramach którego na deskach amfiteatru pojawią się gwiazdy tego gatunku muzyki znane z telewizji Disco Polo TV czy Disco Polo Music, a będą to: MixDance, Oxide, DJ Sofi, Boma, Lalalive, DJ Kelwin, Looks, a także Deep Dance. Ostatnie discopolowe nuty wybrzmią około północy, więc na miłośników tego gatunku muzyki czeka wiele godzin zabawy.

Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali przy stadionie bezpłatny plac zabaw, z którego będzie można skorzystać od 12:00 do 19:00.

Dodatkowymi atrakcjami będą m.in.: ogródek piwny oraz stoiska gastronomiczne oferujące zimne i ciepłe przekąski.

Organizatorzy tegorocznego Święta Plonów, czyli samorząd miasta Rejowiec Fabryczny oraz MOK Dworek, serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Możecie również zobaczyć plakat zapowiadający Święto plonów 2018.

święto plonów

 

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *