Home Kultura Portret „adopciaka”
Portret „adopciaka”

Portret „adopciaka”

0

Jeśli adoptowaliście ze schroniska lub przygarnęliście bezdomnego psa lub kota, możecie zgłosić swojego pupila do udziału w bezpłatnej sesji fotograficznej. Akcja zainicjowana przez Katarzynę Dzik, młodą pasjonatkę fotografii z Chełma i miłośniczkę zwierząt, polega na portretowaniu zwierzaków, które znalazły swoje stałe domy, i ma promować adopcję zwierząt w różnym wieku, z różną przeszłością i w różnym stanie zdrowia.

– Wydaje mi się, że ludzie często obawiają się adoptować niektóre zwierzęta – zauważa Katarzyna Dzik. Dlatego poprzez portrety „adopciaków” chciałaby pokazać, że zupełnie niesłusznie.

Fot. Katarzyna Dzik

Projekt #PortretAdopciaka swoim zasięgiem obejmuje całe województwo lubelskie. Akcję koordynuje oraz na terenie Chełma i okolic (do 30 km) osobiście wykonuje zdjęcia (całkowicie za darmo) Katarzyna Dzik. Zainteresowani właściciele adoptowanych lub przygarniętych z ulicy psów i kotów proszeni są o kontakt (szczegóły poniżej oraz na profilu Portret Adopciaka).

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *