Home Kultura Piotr Sławiński: Chełmianin w ciągłej trasie
Piotr Sławiński: Chełmianin w ciągłej trasie

Piotr Sławiński: Chełmianin w ciągłej trasie

0

Gościem Rozmów Po Chełmsku był Piotr Sławiński, muzyk, członek zespołu Poparzeni Kawą Trzy.

W piątek ukazała się najnowsza rozmowa Tomasza Moskala w ramach serii wywiadów „Rozmowy po Chełmsku”. Cały wywiad można obejrzeć poniżej – gościem najnowszego odcinka był Piotr Sławiński.

Jak pisze o swoim gościu Tomasz Moskal: Muzyk, który jadł chleb z wielu muzycznych pieców. Rok temu poparzył się kawą i tak mu zostało. Chełmianin w ciągłej trasie, wybitny trębacz, mąż zdolnej żony i tata przyszłej muzycznej gwiazdy. Ciepły, uśmiechnięty, przyjazny – Piotr Sławiński z Poparzeni Kawą Trzy!

Rozmowę Tomasza Moskala z Piotrem Sławińskim można obejrzeć również na profilu facebookowym Rozmów po Chełmsku. Tam też można śledzić kolejne odcinki programu, ukazujące się w każdy piątek na Facebooku (premiera każdego odcinka odbywa się z kolei w czwartki na telewizyjnym kanale NetSpeed Chełm).

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *