Home Kultura Październik z filmami o muzykach
Październik z filmami o muzykach

Październik z filmami o muzykach

0

Życie i twórczość gwiazd muzyki to wdzięczny temat dla kina. W kolejne październikowe środy Klub Dobrego Filmu zaprasza na projekcje filmów pod hasłem „Obok muzyki”. Seanse w sali widowiskowej Chełmskiej Biblioteki Publicznej (ul. Partyzantów 40) o godz. 18.00. Wstęp wolny.

9 października obejrzeć będzie można „Amy” – dokumentalną opowieść o zmarłej w wieku 27 lat w 2011 roku brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse. W następną środę chełmscy widzowie zobaczą „Whitney” – film dokumentalny z 2018 roku o życiu i karierze scenicznej amerykańskiej piosenkarki Whitney Houston. W kolejną – drugą część musicalu z przebojami niezapomnianej ABBY, a w ostatnią – film o podziemnej scenie muzyki rockowej w ZSRR pokazanej przez pryzmat kultowej formacji KINO Wiktora Coja.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *