Home Kultura Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów 'Chmielaki’-20-22 sierpnia
Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów 'Chmielaki’-20-22 sierpnia

Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów 'Chmielaki’-20-22 sierpnia

0

Chmielaki Krasnostawskie to największa i najstarsza impreza piwna w Polsce. W tym roku miłośników piwa i dobrej zabawy zapraszamy w dniach 20-22 sierpnia 2021 r.

Jubileuszowe 50. Chmielaki Krasnostawskie to trzydniowa feta na cześć złotego trunku połączona z szeregiem niepowtarzalnych wydarzeń kulturalnych. Bogaty program artystyczny obejmuje dwie sceny umieszczone w najbardziej reprezentacyjnych miejscach Krasnegostawu – Rynku Miejskim i terenie odrestaurowanego Dworku Starościńskiego. W ciągu trzech dni będziemy mogli podziwiać wykonawców z Polski, Japonii i Wielkiej Brytanii. W Krasnymstawie zagrają m.in. Lady Pank, Cleo, Viki Gabor, Sławomir, Jan Ptaszyn Wróblewski czy Jack Moore – syn Gary Moora.

Ponadto na najmłodszych czeka wesołe miasteczko. Miłośnikom rękodzieła dedykujemy Kiermasz Sztuki Ludowej. Wśród imprez towarzyszących mamy: Półmaraton Chmielakowy, Piknik Paralotniowy „Chmieloty”, Zlot pojazdów zabytkowych, Wycieczkę z Pianką, Turniej Poetycki o Chmielakowy Antałek oraz barwny korowód ulicami miasta. Po raz kolejny wspólnie wybierzemy Miss Chmielaków.

Po latach do programu wraca Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego, który odbędzie się w dniach 18-19.09 i będzie miał status Grand Prix Polski. Po raz pierwszy (28.08) odbędzie się Chmielakowy Maraton Rowerowy MTB

https://www.facebook.com/events/390590558294476?ref=newsfeed

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *