Home Wydarzenia III przegląd piosenki turystycznej
III przegląd piosenki turystycznej

III przegląd piosenki turystycznej

0

Zarząd Oddziału PTTK im. K. Janczykowskiego w Chełmie , Młodzieżowy Dom Kultury oraz Urząd Miasta Chełm zapraszają na III przegląd piosenki turystycznej, który odbędzie się 17 października 2018 roku o godzinie 16.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Chełmie, ul. Pocztowa 41.
Konkurs ma na celu:
– popularyzowanie piosenki turystycznej w środowisku dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i innych placówek oświatowych,
– inspirowanie dzieci i młodzieży do rozwijania swoich talentów w zakresie piosenki turystycznej,
– integrację środowisk uczniów we wspólnym muzykowaniu

Do przeglądu organizatorzy zapraszają zespoły, duety i solistów reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne, inne placówki oświatowe oraz jednostki organizacyjne organizacji skupiających młodzież z obszaru powiatu chełmskiego. Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie i wykonanie dwóch piosenek o tematyce turystycznej opartych o teksty własne lub obce. Organizatorzy zachęcają do wykonywania piosenek własnego autorstwa, które są związane z regionem lubelskim.
Pisemne zgłoszenia należy kierować na adres: Młodzieżowy Dom Kultury 22 – 100 Chełm, ul. Pocztowa 41 e-mail: mdkchelm@op.pl tel. (82) 565 21 w terminie do dnia 10 października 2018 r. Zgłoszenie powinno zawierać: adres szkoły, tytuły piosenek, imienny skład wykonawców, nazwisko opiekuna oraz wymagania sprzętowe (ilość mikrofonów, sprzęt odtwarzający)

KATEGORIE WIEKOWE:
Soliści, duety i zespoły (do 7 uczestników):
– szkoły podstawowe (klasy I – IV),
– szkoły podstawowe (klasy V – VIII),
– gimnazja,
– szkoły ponadgimnazjalne

Dla wszystkich uczestników przewidziane są dyplomy uczestnictwa a dla najlepszych w każdej grupie i kategorii wiekowej atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy do wzięcia udziału.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *