Home Bez kategorii Drzewo zasłania znaki
Drzewo zasłania znaki

Drzewo zasłania znaki

0

Zasłonięte przez gałęzie drzewa i niewidoczne od strony jezdni znaki drogowe przed skrzyżowaniem ulicy A. Mickiewicza z ulicą M. Kopernika stwarzają realne zagrożenie dla wszystkich użytkowników ruchu. Szczególnie dla pieszych, którym widoczność oprócz drzewa skutecznie ograniczają parkujące nagminnie tuż przed przejściem samochody.

Drzew w Chełmie jest zdecydowanie za mało i wiele ich trzeba jak najszybciej posadzić, by maksymalnie zazielenić szare i zabrukowane miasto. Wszelkie nasadzenia powinny być jednak bardzo starannie przemyślane i realizowane tak by nie kolidowały z zasadami bezpieczeństwa drogowego. Drzew lub wysokich krzewów nie należy sadzić w zbyt bliskiej odległości od skrzyżowań ulic i przejść dla pieszych, czy w okolicy zakrętów. Niby oczywiste. Szkoda, że nie dla wszystkich.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *