Home Wydarzenia „Chmielaki Krasnostawskie” 2018
„Chmielaki Krasnostawskie” 2018

„Chmielaki Krasnostawskie” 2018

1

Od dziś do niedzieli potrwa najstarszy piwny festiwal w regionie: Chmielaki Krasnostawskie. W wydarzeniu weźmie udział ponad 50 browarów nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Jednak oprócz piwa, Chmielaki to również koncerty, konkursy, zabawy dla uczestników.

Na scenie wystąpią wielkie gwiazdy polskiej estrady m.in. Sylwia Grzeszczak, Agnieszka Chylińska, Mateusz Ziółko, czy zespół Łąki Łan.

Wśród atrakcji znajdą się też: Półmaraton Chmielakowy, ogólnopolski zlot paralotniarzy „Chmieloty”, zlot zabytkowych samochodów, konsumencki konkurs piw, wesołe miasteczko, kiermasz twórczości ludowej, rozstrzygnięcie konkursów: o „Chmielakowy Antałek” oraz o najładniejszy wieniec dożynkowy. Nie zabraknie także dużej dawki humoru, ponieważ w niedzielę wystąpi Kabaret z Konopi oraz Kabaret Czwarta Fala.

Pełnym emocji punktem na planie imprezy są wybory Miss Chmielaków. W tym roku o ten tytuł zawalczy dziewięć pięknych kobiet. Kandydatki zaprezentują się w strojach codziennych, sukienkach koktajlowych oraz w kostiumach kąpielowych.

Główne wydarzenia odbywają się na scenie Rynek (plac 3 Maja), scenie Dworek (przy ul. Konopnickiej) i kościele pw. Matki Bożej Pocieszenia.

Relacje z festiwalu będą się ukazywały na ogólnopolskich antenach RMF MAXXX czy Polsat Music.

Pełny program imprezy na stronie: http://chmielaki.pl/

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *