Home Kultura Chełmianin napisał książkę o Warrenie Buffetcie
Chełmianin napisał książkę o Warrenie Buffetcie

Chełmianin napisał książkę o Warrenie Buffetcie

0

Gościem najnowszego odcinka Rozmów po Chełmsku był Tomasz Jaroszek, bloger finansowy, autor bloga Doradca.tv i współautor pierwszej polskiej książki Warrenie Buffetcie, najwybitniejszym inwestorze na świecie.

Tym razem gościem Tomasza Moskala, autora programu Rozmowy Po Chełmsku, był Tomasz Jaroszek – chełmianin, bloger i były dziennikarz finansowy, od 10 lat zajmujący się tematem finansów osobistych i inwestowania. W październiku ukazała się książka Śladami Warrena Buffetta, która cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich inwestorów.

Rozmowę można obejrzeć tutaj lub na facebookowym profilu programu.

Jak pisze o swoim gościu Tomasz Moskal: W najnowszym odcinku „Rozmów…” powiemy Wam jak mądrze oszczędzać, w co inwestować i na czym zarabiać. A właściwie robi to ktoś, kto zna się na tym świetnie – Tomasz Jaroszek, chełmianin, autor popularnego bloga ekonomicznego Doradca.tv, autor książki „Śladami Warrena Buffetta”. To kolejny odcinek z cyklu „petarda”, więc musicie go zobaczyć! 🙂

Tak wygląda książka Śladami Warrena Buffetta – 350 stron w twardej oprawie, zawiera również kolorową wkładkę ze zdjęciami z jedyną w Polsce relacją z Omaha

Książka Śladami Warrena Buffetta

Książka Śladami Warrena Buffetta to pierwsza polska publikacja o Warrenie Buffetcie, napisana przez Tomasza Jaroszka i Przemysława Gerschmanna, którzy nie tylko napisali książkę o inwestowaniu w stylu Buffetta z perspektywy polskiego inwestora, ale też jako jedyni zrobili relację z największego walnego zgromadzenia spółki Berkshire Hathaway. Co roku na spotkanie inwestorów do Nebraski, w USA, przyjeżdża ponad 40 tys. akcjonariuszy z całego świata.

Książkę można kupić bezpośrednio do autorów na stronie sladamibuffetta.pl

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *