Home Bez kategorii Chełm bez darmowej komunikacji na Wszystkich Świętych?
Chełm bez darmowej komunikacji na Wszystkich Świętych?

Chełm bez darmowej komunikacji na Wszystkich Świętych?

0

Wiele miast i gmin zachęca 1 listopada do korzystania z bezpłatnych przejazdów komunikacją publiczną. Chełmskie Linie Autobusowe zaś zapowiadają zorganizowanie w dniu Wszystkich Świętych sprzedaży biletów przy cmentarzu na ul. Mościckiego. I pomyśleć, że darmowa komunikacja (nie tylko od święta) była przedwyborczym zobowiązaniem prezydenta Jakuba Banaszka. Ale wciąż nie wszystko stracone. Do 1 listopada pozostało jeszcze kilka dni. Potrzebna tylko szybka męska decyzja!

Zważywszy na poważne utrudnienia związane z zamknięciem ul. Lwowskiej, wprowadzenie bezpłatnych przejazdów autobusowych na chełmskie cmentarze wpłynęłoby na poprawę bezpieczeństwa i ograniczenie ruchu samochodów. Jak do tej pory darmową komunikację miasto zafundowało pasażerom jedynie 13 września z okazji koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *