Home Wydarzenia Beata Szydło w wizytą w Chełmie
DSCF2684
DSCF2682
DSCF2681
DSCF2677 (1)
DSCF2675
DSCF2672

Beata Szydło w wizytą w Chełmie

0

W sobotnie popołudnie prawie 200 zwolenników Prawa i Sprawiedliwości wysłuchało Pani premier Beaty Szydło, która w ramach cyklu Polska Jest Jedna, odwiedziła Chełm.

7 lipca Beata Szydło miała napięty grafik – tego samego dnia odwiedziła Chełm, Krasnystaw oraz Urszulin. Cykl spotkań Polska Jest Jedna to trasa spotkań polityków Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami polskich miast.

Beata Szydło podczas swojej wizyty przypomniała obietnice rządu sprzed wyborów oraz stan ich realizacji. Sporo czasu poświęciła świadczeniom przyznawanym w ramach programów rodzina 500+, mieszkanie plus oraz nowemu programów – dobry start, czyli 300 zł na wyprawkę szkolną.

Niestety na spotkaniu zabrakło trudnych pytań z widowni. Prawdopodobnie zgromadzili się głównie zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości, którzy absolutnie zgadzają się z przyjętymi reformami.

Oficjalne poparcie dostał od Beaty szydło kandydat na prezydenta miasta Chełm, Jakub Banaszek.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *