Home Kultura Agata Passent w chełmskiej bibliotece
Agata Passent w chełmskiej bibliotece

Agata Passent w chełmskiej bibliotece

0

Agata Passent – felietonistka, dziennikarka i autorka książek (m.in. „Kto to pani zrobił?”, „Dziecko? O matko!”, „Pałac wiecznie żywy”), prywatnie córka Agnieszki Osieckiej i Daniela Passenta – spotka się z chełmską publicznością 14 listopada o godz. 18.00 w sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40). Wstęp wolny.

Agata Passent jest założycielką i prezesem Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej, organizuje konkurs „Pamiętajmy o Osieckiej” oraz redaguje wraz z Janem Borkowskim „Wielki śpiewnik Agnieszki Osieckiej” (do tej pory ukazało się 10 tomów).

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Literacki Chełm: cykl wydarzeń kulturalnych”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *