Home Kultura Zbigniew Moskal o pasji i teatrze
Zbigniew Moskal o pasji i teatrze

Zbigniew Moskal o pasji i teatrze

0

Gościem Rozmów Po Chełmsku był Zbigniew Moskal, chełmianin, prawnik, aktor Teatru Ziemi Chełmskiej.

Ukazała się ostatnia w tym sezonie rozmowa Tomasza Moskala w ramach serii wywiadów „Rozmowy po Chełmsku”. Cały wywiad można obejrzeć poniżej – gościem najnowszego odcinka był Zbigniew Moskal.

Jak pisze o swoim gościu Tomasz Moskal: W tym tygodniu Dzień Ojca. I ostatni odcinek pierwszego sezonu #RozmowyPoChełmsku. Zbieżność nazwisk jest w tym wypadku nieprzypadkowa. Ostatnim Gościem w naszym pierwszym sezonie jest Zbigniew Moskal – chełmianin, prawnik, aktor Teatr Ziemi Chełmskiej. To naprawdę fajna i pełna emocji rozmowa o pasji, literaturze, teatrze oraz Chełmie i Ludziach, których już nie ma.

Rozmowę Tomasza Moskala ze Zbigniewem Moskalem można obejrzeć również na profilu facebookowym Rozmów po Chełmsku. Tam też można śledzić kolejne odcinki programu, ukazujące się w każdy piątek na Facebooku (premiera każdego odcinka odbywa się z kolei w czwartki na telewizyjnym kanale NetSpeed Chełm).

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *