Home Bez kategorii Wakacyjne wyprawy z MDK-iem
Wakacyjne wyprawy z MDK-iem

Wakacyjne wyprawy z MDK-iem

0

Koniec roku szkolnego lada moment i czas najwyższy pomyśleć o wakacjach. Pracownia Inicjatyw Kulturalnych Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie rozpoczęła własnie zapisy młodych podróżników, chcących w lipcu wyruszyć w pełne przygód eskapady.

Osiem szalonych i ciekawych ekspedycji znalazło się w programie Kolorowego Lata w Mieście organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury. W kolejne lipcowe czwartki zaplanowano podróż do Parku Labiryntów i Miniatur w Rąblowie, zwiedzanie Puław i Kazimierza, wyprawę do zamku w Zawieprzycach oraz wycieczkę do Lublina połączoną z warsztatami robienia pizzy włoskiej. A w lipcowe wtorki będzie okazja wyruszyć w podróż do dawnej osady tatarskiej w Studziance, Parku Dźwięków w Dąbrówce, jurajskiego parku rozrywki w Bałtowie oraz pałacu w Kurozwękach.

Szczegółowe informacje o wycieczkach, terminach i opłatach na plakacie. Liczba miejsc ograniczona.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *