Home Polityka Posłanka szczerze zatroskana o zdrowie listonoszy?
Posłanka szczerze zatroskana o zdrowie listonoszy?

Posłanka szczerze zatroskana o zdrowie listonoszy?

0

„#NieNarażajListonosza. Pomyśl o nich i podaj dalej!” – do rezygnacji z wysyłania kartek świątecznych w trosce o zdrowie pracowników poczty w czasie epidemii wzywała chełmska posłanka Prawa i Sprawiedliwości Anna Dąbrowska-Banaszek. 6 kwietnia zagłosowała jednak za przyjęciem ustawy umożliwiającej przeprowadzenie majowych wyborów prezydenckich wyłącznie w formie korespondencyjnej.

„(…) O listonoszach, o pracownikach poczty. Pomyślmy o ich zdrowiu! Nie narażajmy ich na dodatkowe niebezpieczeństwa. Ja już postanowiłam, że w tym roku roześlę życzenia świąteczne wyłącznie elektronicznie. Zachęcam Was do tego samego oraz do wsparcia akcji #NieNarażajListonosza!” – pisała 30 marca w mediach społecznościowych posłanka PiS.

Dlaczego troski o zdrowie listonoszy posłance i lekarce Annie Dąbrowskiej-Banaszek starczyło tylko do 6 kwietnia? Dlaczego nie martwi jej narażanie na niebezpieczeństwo zakażenia koronawirusem kilkunastu tysięcy listonoszy zmuszonych do dostarczenia wyborcom do skrzynek pocztowych 30 milionów kart do głosowania?

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *