Home Kultura Książki na wakacjach
Książki na wakacjach

Książki na wakacjach

0

Wypożycz książkę z biblioteki, zabierz ją ze sobą dokądkolwiek się wybierasz i sfotografuj. Z nadesłanych przez czytelników zdjęć powstanie galeria prezentującą różne miejsca, w których podczas tegorocznych wakacji znalazły się książki z Chełmskiej Biblioteki Publicznej.

Po raz kolejny Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w konkursie „Wyślij książkę na wakacje”. Akcja polega na wypożyczeniu książek, które zostaną opatrzone przez bibliotekarzy specjalnymi naklejkami. Zadaniem czytelników będzie zrobienie podczas swoich wakacyjnych wypraw (zarówno tych bliskich, jak i dalekich) zdjęć książkom (maksymalnie 3) i przesyłanie ich do końca września na adres: wyslijksiazke2020@chbp.chelm.pl. Autorzy najoryginalniejszych fotografii otrzymają nagrody książkowe. Szczegóły konkursu w regulaminie.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *