Home Polityka Kandydaci na Prezydenta Miasta Chełm
Kandydaci na Prezydenta Miasta Chełm

Kandydaci na Prezydenta Miasta Chełm

0

O funkcję Prezydenta Miasta Chełm ubiegają się:

Jakub Banaszek ( KW PiS)
Paweł Białas ( KW Wyborców Kukiz’15)
Agata Fisz (KW Postaw na Chełm)
Dariusz Grabczuk (Koalicyjny KW Platforma i Nowoczesna)
Justyna Manasterska-Raszka (KW PSL)

Jakub Banaszek (27 lat)– jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest szefem gabinetu politycznego w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, członkiem Porozumienia, radnym warszawskiej dzielnicy Ochota.

Paweł Białas (36 lat) – ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Obronił tytuł magistra psychologii na Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Prezes i trener Międzyszkolnego Klubu Sportowego Sambo.

Agata Fisz (45 lat)  – absolwentka Politechniki Lubelskiej. Była zawodniczka ekstraklasy koszykówki kobiet. W 2000 r. utworzyła chełmskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego i została jego prezesem. Od 2006 roku pełni funkcję prezydenta miasta Chełm. http://postawnachelm.org/

Dariusz Grabczuk (50 lat) – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, ukończył studia podyplomowe z administracji. Z zawodu jest nauczycielem, od 1999 r. prowadzi też własną firmę. Od 2006 roku nieprzerwanie zasiada w Radzie Miasta Chełm, a w latach 2010-2014 był jej wiceprzewodniczącym.

Justyna Manasterska-Raszka (36 lat) – jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie oraz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ma prawnicze wykształcenie. Na co dzień pracuje w Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej na kierowniczym stanowisku.

Więcej w zakładce wybory 2018.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *