Home Wydarzenia Dni Włodawy
Dni Włodawy

Dni Włodawy

0

Włodawa zaprasza 29-30 czerwca na dwudniową imprezę plenerową na placu targowym przy ul. Lubelskiej. Początek w sobotę o godz. 15.00. Gwiazdą tegorocznych Dni Włodawy będzie zespół Kombii.

W sobotę m.in. o 19.00 wystąpi Pawkin z „Dżem projekt” i o 21.00 K.A.S.A., a po koncertach od 22.30 do 2.00 zaplanowano zabawę taneczną. W niedzielę o 17.00 na włodawskiej scenie zespół SILK zaprezentuje show QUEEN, o godz. 19.00 pojawią się młodzi muzycy z lubelskiego zespołu Moow mi Janek i o 21.00 swój koncert rozpocznie legendarny zespół Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka – Kombii.

Podczas Dni Włodawy nie zabraknie stoisk prezentujących dorobek artystyczny lokalnych twórców oraz punktów gastronomicznych. Dla najmłodszych atrakcją będą bezpłatne zabawy w dmuchanym miasteczku, konkursy z nagrodami oraz występy artystyczne. W niedzielę o 22.30 imprezę zakończy pokaz laserowy.

Na Dni Włodawy będzie można dojechać również szynobusem. Od soboty 29 czerwca PKP uruchamia na czas wakacji weekendowe połączenie na trasie Chełm-Włodawa. Szynobus będzie kursował w soboty i niedziele z Chełma o godz. 7.35 i 15.02 oraz z Włodawy o godz. 10.30 i 16.42.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *